PRVNÍ TRÉNINK 2018-09-17T16:10:03+00:00

Nečekej načančané stroje ani vyumělkované prostory

Nabízíme ti privátní, semi-privátní a skupinové silové a kondiční tréninky v uzavřeném gymu. Posilujeme ochablé svaly,odstraňujeme dysbalance a zlepšujeme psychiku a kondici. S námi docílíš těla, které ti úspěšně bude sloužit do pozdního stáří.

Nabízíme ti privátní, semi-privátní a skupinové silové a kondiční tréninky v uzavřeném gymu. Posilujeme ochablé svaly, odstraňujeme dysbalance a zlepšujeme psychiku a kondici. S námi docílíš těla, které ti úspěšně bude sloužit do pozdního stáří.

JAK VYPADÁ PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA

1) Trénink probíhá ve skupince 8 lidí pod dohledem trenéra. Pokud máš zájem o privátní nebo semi-privátní trénink, napiš nám!

2) Před tréninkem vyplníš krátký dotazník o svém fyzickém stavu.

3) Zahřeješ se a připravíš svaly a šlachy na zátěž.

4) Podle týdne v měsíci tě čeká silová – málo cviků a sérií, ale hodně opakování, nebo kondiční část – společné cvičení se zaměřením na silovou vytrvalost.

5) Po celou dobu tě budeme sledovat a případně opravovat a pomáhat.

6) Na konci tréninku ti dáme hodnocení výkonu a rady, co je potřeba zlepšit.

Jsi jen krůček od dosažení silného a funkčního těla.

PŘIHLAS SE NA TRÉNINK ZDARMA

Přihlášení na první trénink zdarma

Vyber si svůj trénink a přijď.

Skupinový a semi-privátní trénink

Skupinový a Semi-privátní tréninky je vypsaný každý den. Nejenže si vyzkoušíš trénování v Barbar gymu, ale také dostaneš ebook základy tréninku a stravování. Dostaneš i přístup do diskuzní Facebook skupiny Barbar gym a studijní materiály pro tvůj další rozvoj.

Chci na skupinový trénink zdarma

Soukromý trénink

Chceš mít celý čas trenéra pouze pro sebe? Potom ti nabízíme soukromý trénink. Vhodný pro ty, kteří prodělali zranění, potřebují neustálou pozornost nebo neradi fungují v kolektivu. Přijď si zdarma vyzkoušet, jaké je to trénovat soukromě s profesionálním trenérem. Stačí zaslat na sebe kontakt níže. My se s tebou spojíme a domluvíme termín tréninku.

Vyplňte formulář

Nezávazná poptávka po soukromém tréninku

ČASTÉ DOTAZY

Co když mám zdravotní problémy nebo špatnou kondičku?

Díky malému počtu cvičících tréninky přizpůsobíme každému dle jeho potřeb. Kdo nikdy necvičil, začne zlehka, kdo má problém s ramenem, dostanete jiné cviky než ostatní.

Cvičíš to, co dokážeš, my ti ale řekneme, jestli ještě můžeš, nebo ne 🙂

Kdy a kde tréninky probíhají?

Právě teď makáme v Praze na Karlíně. Tréninky jsou vypsané na každý všední den v ranních a pozdních odpoledních hodinách.

Co si na trénink vzít s sebou?

V Barbar gymu se nachází šatny a sprchy. Trénink zvládneš v pohodlném oblečení na cvičení nebo ve svých oblíbených sportovních šortkách, cvičkách a tílku. Hodit se ti bude i čelenka a potítko, pořádně se totiž zapotíš.

JAK S TRÉNINKEM BYLI SPOKOJENI OSTATNÍ

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here, Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here, Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here, Your Content Goes Here

Udělej první krok na cestě za silným a funkčním tělem.

Přijď na první trénink ZDARMA