O BARBARU2019-01-13T19:50:46+01:00

O BARBARU

Hněv, nespokojenost a vzdor

Započali jsme boj proti „Římské říši“.

Boj proti nesmyslům a zbytečnostem moderního fitness světa.

Chceme lidem pomoci dosáhnout funkčního těla na celý život

Rozvíjíme sílu i mobilitu. Dbáme na přirozené stravování, odpočinek a rehabilitaci. Učíme se, sdílíme a aplikujeme pouze osvědčené praktiky.

Nepředvádíme se. Každý makáme na sobě. Žádné vyumělkované stroje, pouze vlastní váha a pomocné závaží. Důležitá je pro nás prevence.

Pomáháme lidem se zraněním k pohybu. Každý z nás je osoba s cíli a potřebami. Nemáme přeplněné prostory, cvičíme v uzavřených gymech ve skupinách nebo sami pod dohledem osobního trenéra.

Kdo je Barbar?

Barbar je tvůj soused, tvůj kamarád nebo kolegyně z práce. Je to každý, kdo chce dobře vypadající silné tělo po celý život, a kdo se chce vyhnout nemocem, zdravotním komplikacím a bláznivým radám moderního světa cvičení.

CHCI BÝT BARBAR

Tomáš Bartoš

Trénování ve velkém komerčním fitku, kde jsem začínal, člověka naučí dost. Kromě spousty pozitivních věcí jsou tu i ty negativní, kdy je potřeba vydělávat velké množství peněz a kvalita je velmi rychle vyměněná za kvantitu. Marketing postavený na sloganech a službách, které lidi chtějí slyšet a které se lehce prodávají, místo opravdu funkčních věcí anebo jednoduše pravdivých faktů. A to byly hlavní věci, se kterými jsem nechtěl fungovat, a proto jsem založil Barbar gym, kde je cílem předávat pravdivé informace, i když marketingově nezní dobře, ovšem jsou podložené zkušenostmi a vědeckými studiemi a všem, kteří chodí cvičit, poskytnout co nejlepší systém tréninku pro jejich potřeby.

V Barbaru používáme osvědčené metody a jde nám primárně o pomoc dosáhnutí cílů každého, kdo u nás trénuje. Nenabízet předpřipravené formy tréninků a diet, ale ke všem přistupovat osobně a pomoct jim najít pro každého tu nejlepší cestu. Chceme, aby hledání cesty anebo už cesta vybraná, lidi co nejvíce bavila a svým způsobem se jí naučili mít rádi.

Chci trénovat podle funkčních a osvědčených metod. Chci šířit pouze fakta podložená studiemi a vlastními zkušenostmi. Chci přistupovat ke každému osobně a pomoci mu dosáhnout jeho cílů.

Jsem barbar