Barbárek2020-01-13T22:06:59+01:00

Barbárek

Místo pro maminky s dětmi od narození do 5 let.

Jelikož moje mamka pracuje jako učitelka ve školce přes 35 let a já jsem zasvětila 7 let v neziskovce zaměřené dětem od 3 do 15 let z dětských domovů, tak myšlenka založit dětské centrum přišla po odchodu na mateřskou dovolenou po narození dcerky. Vrátit se v rámci svého mateřského času postupně k práci s dětmi, která mě baví, a zároveň být stále plně se svými dětmi. A tak postupně začal Barbárek vznikat.  Postupně absolvuji kurzy, které se zaměřují na děti, jako například Kurz III. a II. třídu cvičitele Cvičení pro rodiče a děti. A tak pořádáme různá setkávání, děláme také specializované programy pro nejmenší.

Jelikož do tělocvičny chodí cvičit spousty budoucích maminek anebo chodí cvičit s dětmi, Barbárek je tu primárně pro děti. Nyní máme několik základních programů.

TYPY AKTIVIT

Cvičení pro rodiče
a děti do tří let

Pohybová přípravka
pro děti 3 – 5 let

Hernička

Společné akce – výlety apod.

Herničky či tvořivé dílničky jsou vypsané vždy na facebooku formou události. Cvičení je vždy formou workshopů, aby se mohl připravit program a postupně ho procházet a správně tak děti rozvíjet. Píšeme různé články, rady a doporučení na našem facebooku a instagramu, kde se také dozvíš o různých společných akcích.

Barbárek na sociálních sítích

Napište nám

Jestli máš nějaký dotaz neváhej nám napsat.