[6. – 7.9. 2018 9:00 – 18:00] SILOVÁ A KONDIČNÍ PŘÍPRAVA 101

V dnešní době je na internetu velké množství různých informací. Lidé se snaží předhánět s vymýšlením nových zázračných metod. Většinou je to však spíše špatně než ku prospěchu.

Rozhodli jsme se to změnit. V kurzu Silová a kondiční příprava 101 projdeme vše od správného nastavení a napsaní tréninkových plánů, až po samotnou diagnostiku a techniku cviků či způsobů pro kondiční trénink.

Naučíte se, jak správně napsat celý tréninkový plán, udělat sidiagnostiku pro správné zvolení cviků, regresí i progresí. To vše z pohledu síly a kondice. Také se dozvíte, jaké jsou energetické systémy, jak s nimi pracovat v různých sportech, kdy a jaké postupy zvolit včetně základu stravování a toho, jak určité věci vyhodnocuje náš mozek a jak pracovat se stresem. To vše na základě kombinace vědeckých studií a praxe.

Kurz je rozdělený na teoretickou a praktickou část. Počet míst je omezeny tak aby bylo dost prostory vše prakticky projít a odcvičit. A pořádá se pouze jednou ročně.

Stručný přehled témat, které probereme:

  • Periodizaci a plánování tréninkového plánu – annual planing, všechny typy periodizací, kombinace, jejich výhody a nevýhody.
  • Diagnostika, testování a jak určit správné cviky – jak poznat, co je pro člověka nejlepší, jak to poskládat a co použít.
  • Energetické systémy a jak s nimi pracovat – projdeme teoreticky vše, co potřebujete o energetických systémech vědět a následně projdeme praktické způsoby co čím, kdy a jak můžeme zlepšovat.
  • Praktické procvičení techniky, základních cviků, dechových vzorů, foam rollingu – progrese a regrese dřepu, mrtvého tahu a další velké řady asistenčních cviků.
  • Teoretické a praktické informace o středu těla a důležitosti ve sportu – od dýchání po důležitost anti-rotačních cviků a použití od zraněných lidí po profi sportovce.
  • Unilaterální vs. bilaterální cviky – jaké jsou lepší, podle čeho si vybírat a kdy je používat.

Kdo vede seminář?

TOMÁŠ BARTOŠ
Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gymu. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let trénovat normálních lidi, co se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Už od začátku, co jsem se začal živit jako trenér, jsem chtěl patřit k těm dobrým, a tak jsem naprostou většinu svého volného času za posledních 10 let věnoval ustavičnému vzdělávání.

Věřím a stojím si za tím, že nejlepší reklama jsou výsledky lidí, co s vámi trénují. A to je hlavní cíl kurzu. Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na https://barbargym.cz/treneri

Máte ke kurzu dotazy? Napište na info@barbargym.cz

Kdy?

víkend 6. – 7. října 2018
od 9:00 – 18:00

Kde?

Na Špitálsku 7, Praha – Karlín
prostory Barbar gymu

Cena?

nejpozději do 23.9. 22:00h – 7000 Kč – bez oběda

Zbývá posledních pár míst. Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti workshop pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci. Tak aby pro tebe bylo rozhodování o tom zda na workshop jít nebo ne ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky pokud si z kurzu nic nového neodneseš.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc. Doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo. Zbývá už pouze poslední 2 místa.

Reference z minulého kurzu

„Byl jsem spokojenej. Dostal jsem od něj víc, než jsem čekal. Ujasnil si některý nejasnosti v programingu a dokázal jsem v některých věcech vystřízlivět.“

„Ano, pro me bylo spoustu veci novych, nejsem trener.“

„Ano velmi, je vidět, že víš o čem mluvíš , jak teoreticky – tak i prakticky. Zároveň mi sedí relativní návaznost příkladů směrem k americkému fotbalu. Zároveň kvituji absenci jistého arogantnějšího typu jednání, které jsem u jiných ,, kapacit ,, zažil.“

2019-01-16T12:20:26+01:00