Přihlášení na skupinový trénink zdarma2020-01-19T14:33:12+01:00

Přihlášení na skupinový a semi-privátní trénink zdarma

Návod na registraci na trénink

  1. Skupinové tréninky pro 8 lidí jsou vypsané jako Barbar trénink. Pozor: Abychom měli čas se všem věnovat na 100%, je možné se přihlásit na první trénink vždy pouze 1x za 8 týdnů nebo na hodiny kde jsou zapsaný maximálně 3 lidi. Že se můžeš přihlásit poznáš tak, že sloty mají zelenou barvu. Pokud chceš na trénink přijít dříve, není problém. První trénink budeš mít soukromě s trenérem nebo na semi-privátním tréninku, kde s tebou uděláme diagnostiku abychom určili, zda je pro tebe skupinovka vhodná a zároveň ti vysvětlili, jak daný trénink funguje. Pokud nechceš čekat, vyplň tento formulář pro soukromý trénink a my se ti ozveme a domluvíme termín, a nebo pokračuj a přihlaš se na Barbar speciál.
  2. Semi-privátní trénink pro 4 lidi je v rozvrhu s názvem „Barbar speciál“.
  3. Pro registraci si založ účet v rozvrhu.
  4. Po úspěšném založení se přihlas do rozvrhu.
  5. Klikni na okénko tréninku, na který chceš přijít.
  6. Klikni na „Nová rezervace“ a je to!

Na každý trénink je potřeba se přihlásit nejpozději 2 hodiny předem. Zrušení přihlášení je možné 16 hodin před začátkem tréninku, jinak ti trénink zdarma propadá. Na tréninky se hlásí více lidí a často jsou i na čekací listině. Děkujeme, že dodržuješ tyto pravidla.

Před prvním tréninkem tě poprosíme o stažení a vyplnění dotazníku o tvém fyzickém stavu a zdravotních úrazech. Vyplněný dotazník si přines s sebou. Náplň a intenzitu tvého tréninku přizpůsobíme podle něho.

Rozvrh gymu