OBYČEJNÝ DEN TRENÉRA BARBARU

OBYČEJNÝ DEN TRENÉRA BARBARU

Pořád platí, že spousta lidí chce jít dělat trenéra, a zároveň spousta trenérů si chce otevřít svoje fitko. Jak vypadá takový můj klasický den, kdy krom trénování dělám i všechny ostatní věci, jelikož nemám recepční ani žádné zaměstnance. Sepsal jsem si tak svůj pondělek.

6:00 Vstávání, kdy díky radosti pitbulla, že si už může zase hrát, funguje líp než jakékoliv kafe

6:30 Vyrážím do gymu na první trénink

6:40 Rychle ještě kontroluju nové zprávy, maily a články

7:00 – 10:30 Mám tréninky. Skupinové a pak pár individuálních

11:00 – 12:00 První jídlo v podobě tomatové polívky a kuřecího masa na kari s rýží. Během toho četba nových článků a zasmání se nad skladbou daných článků. Pro představu příklad 5 článků – 1) Využívat gumové expandéry pro shyb je ta nejdebilnější věc, která vás napadla. 2) Jak nejlépe zlepšit shyb a kliky na bradlech pomocí gumových expanderů. 3) foam rolling je naprostá ztráta času. 4) Foam rolling nejdůležitější věc, kterou byste nikdy neměli vynechat. Po dojezení a dočtení potřebuji rychle ještě odepsat na emaily kolem vybavení do nových prostor a uložit si dotazy z komentářů na kalorických tabulkách, na které jsem ještě neodpověděl.

12:00 – 12:40 Dopisuji část článku o rehabilitaci a cvičení po artroskopii menisku. Z toho mě napadl článek o držení těla, kde píšu základní obsah, abych myšlenku nezapomněl.

13:00 – 14:00 Trénink s Terkou a Mončou, který obsahoval rekordní minimum vyslovení „nemůžu“

14:30 – 15:30 Mám svůj vlastní trénink, který začínám zkouškou dvou nových mobilizačních cviků, které mimochodem stojí úplně za prd. Po ztracených 10minutách laborováním, jestli opravdu k něčemu nejsou, se vracím k osvědčeným cvikům a foam rolleru (trubce z hornbachu). Potom 5×5 bench a několik serií shybů, swingů a pak zase sada super nudných cviků k udržení těla ve funkčním modu

15:30 – 15:50 Rychlá sprcha a potom dopisování seznamu, co vše a komu je potřeba připravit a odepsat. A odpověď na 6 téměř identických e-mailů, že by měli mít zájem přijít na trénink, a jestli jim popíšu, jak trénink vypadá. Tudíž všem odepisuji, že jim trénink popisovat nebudu, ať si ho přijdou zkusit a udělají si tak lepší představu. Rychlé potréninkové jídlo

16:00 – 22:00 Tréninky

22:25 Jsem doma. Dodělávám článek na stránky a mažu aspoň několik bodů, co jsem nestihl udělat přes den.

V 23:05 Rychlá procházka s Bártem (náš pitbull) a po návratu domů ještě poslední email ohledně nových webovek, kde co a jak napsat udělat, předělat a věci s tím spojené.

00:07 Konečně chvilka s Léňou, která trvá na nastavení budíku na 6:00 a pusu. Poté už jen zabořenou hlavu do polštáře se snahou nemyslet na všechno, co jsem nestihl a odložil si na další den, abych co nejrychleji usnul, a spal co nejdéle než začne zvonit budík.

2018-08-02T13:47:09+02:0002. 08. 2018|Nezařazené, Rozhovory a zajímavosti|