[23.2. 2019 9:00 – 14:00] SMR – foam rolling

SMR, známé také pod pojmem foam rolling, se v Česku využívá již řadu let. Mnoho lidí i v trenérských pozicích o této metodě však stále neví anebo co je bohužel častější netuší, jak ji správně využít pro sebe i své klienty.

SMR (self-myofascial release) je metoda, kterou můžeme uvolňovat trigger pointy a pracovat s fasciemi a svaly i když ve skutečnosti jde primárně o nervový systém. Jde o výborný způsob, jak po tréninku intenzivněji regenerovat svaly a dosáhnout správného rozsahu pohybu. Často se k masáži používá foam roller (masážní válec) nebo lakrosový míček.

Seminář není ukázka zázračného foam-rollingu se slevou pro zakoupení svého válce, který vás zachrání před vším. Ale reálná teoretická, ale také praktická ukázka toho co SMR je a co tím můžem udělat a zároven kdy nám tato metoda nepomůže nebo bychom jí neměli používat.

Stručný přehled co se na kurzu dozvíte:

– základy SMR (co to je a jak lze metodu využít),
– seznámení s fascií (co to je, jak funguje a proč bychom se o fascie pro trénování měli zajímat),
– praktická část (jak správně použít pomůcky od válců po míčky a seznámení s prací Thomase Myerse).

Nezapomeňte si věci na převlečení na praktickou část. Vše se dá však zvládnout i v pohodlném oblečení.

Naučte se správně využívat pokročilou metodu SMR a posuňte své trenérské schopnosti na další úroveň. Přihlaste se na seminář na google formuláři

Kdo vede seminář?

TOMÁŠ BARTOŠ
Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Zároven jsem v posilovně začal trénovat v 11 letech a mám toho tak i sám na sobě hodně vyzkoušené. Patřím mezi „science based“ trenéry. Tedy beru hodně dat ze studií, ale tyto informace kombinují se svojí praxí a na základě toho nepřetržitě upravuji svůj systém trénování.

Více info o mém vzdělání najdete na https://barbargym.cz/treneri/

Máte ke kurzu dotazy? Napište na info@barbargym.cz

Kdy?

Sobota 23. únor 2019
od 9:00 – 14:00

Kde?

Na Špitálsku 7, Praha – Karlín
prostory Barbar gymu

Cena?

zvýhodněná cena do 31.1.2019 1400 Kč později plná cena 1850kč

Kapacita je omezená. Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti workshop pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci. Tak aby pro tebe bylo rozhodování o tom zda na workshop jít nebo ne ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky pokud si z kurzu nic nového neodneseš.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc. Doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo.

2019-01-31T14:10:58+01:00