[25.4. 2020 9:00 – 18:00] PROGRAMMING aneb jak psát tréninkové plány

Na toto téma se dá popsat stovka stránek. Existuje nespočet názorů, jaký je ten nejlepší způsob.

Přesto je to jedna z nejdůležitějších vlastností, který každý trenér potřebuje znát, aby jeho tréninky fungovaly. My se podíváme na ty nejčastěji používané, jak pro sportovce a různé sporty, tak pro klasické klienty, kteří chtějí zhubnout, nabrat svaly apod.

Seminář není o ukázce toho, jak já to dělám. Ale naučení, pochopení a vysvětlení všech základní periodizačních systémů, jak je použít pro konkrétní sporty nebo pro nabírání svalové hmoty.

Co konkrétněji projdeme:

  • Jak nastavit vhodné opakování a série
  • Roční plán – na co je dobrý a jak s ním pracovat
  • Podle čeho určit frekvenci a celkový objem
  • Individualizace, jak moc je důležitá a co jsme schopni zjistit a ovlivnit
  • praktické ukázky a psaní tréninkových plánů
  • Základní periodizace a modely,
    jak si vybrat podle sportu a klienta
    jak vybrat ty správné cviky a jak je řadit

Základy periodizace se probírají také na workshopu silová a kondiční příprava. Tudíž pro základnější pochopení principů včetně konkretních metod a cviků jak silového tak kondičního tréninku, práce s energetickými systémy apod. Je lepší jít na Silový a kondiční workshop. Pokud chceš opravdu detailní informace o periodizačních modelech a všech možných variant jak sestavovat pokročilé tréninkové plány je tento seminář pro tebe.

Na seminář se registruj pomocí formuláře zde

Kdo vede seminář?

TOMÁŠ BARTOŠ
Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Zároven jsem v posilovně začal trénovat v 11 letech a mám toho tak i sám na sobě hodně vyzkoušené. Patřím mezi „science based“ trenéry. Tedy beru hodně dat ze studií, ale tyto informace kombinují se svojí praxí a na základě toho nepřetržitě upravuji svůj systém trénování

Věřím a stojím si za tím, že nejlepší reklama jsou výsledky lidí, co s vámi trénují. A to je hlavní cíl kurzu. Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na https://barbargym.cz/treneri

Máš ke kurzu dotazy? Napište na info@barbargym.cz

Kdy?

sobota 25. dubna 2020
od 9:00 – 18:00

Kde?

Na Špitálsku 7, Praha – Karlín
prostory Barbar gymu

Cena?

do 15.4.2020 zvýhodněná early-bird cena 1900kč. Poté plná cena 2400kč. Oběd není v ceně

Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti workshop pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci tak, aby pro tebe bylo rozhodování o tom, zda na workshop jít nebo ne, ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky, pokud si z kurzu nic nového neodneseš.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc, doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo.

2019-12-18T10:25:57+01:00