[16.2. 2020 9:00 – 18:00] WORKSHOP SPRÁVNÉ TECHNIKY CVIČENÍ

Pořád se řeší správná technika u různých cviků. Proto jsme připravili největší praktický kurz u nás. Celý den a celkem přes 100 cviků a variant.

Zároveň s teoretickou části o výběru cviku, progresi či regresi, jak si techniku u různých cviků upravovat ke své postavě, limitacím apod. Na workshopu bude celý trenérsky tým Barbaru, aby bylo zajištěno, že u vás pořád někdo bude dávat pozor, opravovat, nastavovat apod.
 
Pozor, řada cviků i přesto, že patří mezi jedny z nejlepší pro rozvoj dané partie, kolikrát v klasickém fitness téměř neuvidíte. Pokud máte problém s tím, že byste cvičili jinak než většina návštěvníků fitness, tak pro vás tento kurz nebude vhodný.
 
Co vše ve stručnosti projdeme:
– Teorie regrese, progrese a výběr cviku
– Základní pravidla, která jdou napříč naprostou většinou cviku
– Vysvětlení pojmu Open chain a closed chain
– Desítky cviku od bilaterálních jako jsou dřepy, bench press, mrtvý tah, millitary press a také unilateralnich například bulhary, tlakové cviky a varianty
– Kompletní zásoba cviku středu těla pro správnou funkci stabilizace
– Řada maličkosti a cviku pro rehabilitační, nápravnou funkci apod.
 
Trénink je vhodný pro všechny, kteří chodí sami cvičit a chtějí mít jistotu, že vše cvičí správně. Trenéři, kteří chtějí učit správnou techniku a neučit se pokus omyl na klientech a používat opravdu efektivní cviky i když daný cvik nevyhrává počet lajků na internetu.
 
Pro zvýšení využitelnosti informací z kurzu, má každý účastník v ceně kontrolu na základě videa z vybrané palety základních cviků a případně doporučení a na čem ještě pracovat.

Na konci semináře každý obdrží certifikát.

Kdo vede seminář?

TOMÁŠ BARTOŠ
Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Zároven jsem v posilovně začal trénovat v 11 letech a mám toho tak i sám na sobě hodně vyzkoušené. Patřím mezi „science based“ trenéry. Tedy beru hodně dat ze studií, ale tyto informace kombinují se svojí praxí a na základě toho nepřetržitě upravuji svůj systém trénování.

Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na https://barbargym.cz/treneri/

Nauč se správně stravovat a nakopnout trénink správným směrem. Přihlaš se zde –> https://forms.gle/CV6ZuG7eYbAm8wKB7 v případě dotazů piš na info@barbargym.cz

Kdy?

víkend 16. února 2020
od 9:00 – 18:00

Kde?

Na Špitálsku 7, Praha – Karlín
prostory Barbar gymu

Cena?

do 28.1. 2020 zvýhodněná early-bird cena 1650kč poté plná cena 1950kč. Oběd není zahrnut v ceně

Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti seminář pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci tak, aby pro tebe bylo rozhodování o tom zda na workshop jít nebo ne ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky, pokud si z kurzu nic nového neodneseš.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc. Doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo.

2020-01-27T12:01:28+01:00