[2.10. 2020 9:00 – 17:00] CELODENNÍ KURZ O REGENERACI

Regenerace je pořád v dnešní době opomíjená. Všude se spíš tlačí cvičit víc, ve větší intenzitě, tlačit to ideálně až za hranu apod.

Každopádně hlavní výsledky, ať jde o změnu postavy či sportovní výkon anebo maximalizaci zdraví, se dějí v dobách mimo trénink, kdy tělo dělá spousty kroků a reaguje na dané podněty, které mu dáváme.

Proto jsem se rozhodl udělat celodenní kurz na toto téma, kde si projdeme všechny hlavní prvky, které pro ideální regeneraci potřebujeme.

Budeme se věnovat jak základním atribitům, jako je spánek, strava či stres a jejich vliv na výkon a jak s nimi pracovat. Projdeme si a vysvětlíme HRV. Co to je, jak si vybrat správnou aplikaci a jak správně používat. Regenerační techniky včetně speciálních tréninků a zároveň celkově projdem SMR. Tedy ne pouze foam rolling, ale všechny možnosti používání různých míčků, muscle floss apod.

Stručný přehled, co se na kurzu dozvíte:

– jak a co měřit z pohledu regenerace a podle čeho vyhodnocovat
– vliv stravování, stresu a spánku na náš výkon a co můžeme tréninkem změnit
– úvod do HRV
– jak na výběr a použití aplikací na měření HRV
– efektivita pohybu, dechový vzor a na co vše dávat pozor,
– základy SMR (co to je a jak lze metodu využít)
– rozdíl, výhody, nevýhody statického strečinku vs SMR a dalších technik,
– praktická část (jak správně použít pomůcky od válců po míčky a seznámení s prací Thomase Myerse).

Na konci semináře každý obdrží certifikát.

Kurz je poprvé vedený na Slovensku v prostorech Fyziogym. Můžete se podívat na web nebo facebook

Kdo vede seminář?

TOMÁŠ BARTOŠ
Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gymu. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10+ letech trénovat normální lidi, co se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Už od začátku, co jsem se začal živit jako trenér, jsem chtěl patřit k těm dobrým, a tak jsem naprostou většinu svého volného času za posledních 10 let věnoval ustavičnému vzdělávání.

Věřím a stojím si za tím, že nejlepší reklama jsou výsledky lidí, co s vámi trénují. A to je hlavní cíl kurzu. Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na https://barbargym.cz/treneri

Nauč se správně regenerovat a posunout tak svoje výsledky. Přihlaš se zde –> https://forms.gle/Czpj2jTzzBTtCwTN7 v případě dotazů piš na info@barbargym.cz

Kdy?

2. října 2020
od 9:00 – 17:00

Kde?

ul. Československej armády 2910, 075 01 Trebišov – prostory Fyziogym

Cena?

do 20.9. 2020 zvýhodněná early-bird cena 1950kč

poté plná cena 2400kč. Oběd není zahrnut v ceně

Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti workshop pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci. Tak aby pro tebe bylo rozhodování o tom zda na workshop jít nebo ne ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky pokud si z kurzu nic nového neodneseš.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc. Doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo. Kapacita kurzu je omezena.

2020-07-19T22:36:29+02:00