[12. – 13.10. 2019 9:00 – 18:00] SILOVÝ A KONDIČNÍ WORKSHOP

V dnešní době je na internetu velké množství různých informací. Lidé se snaží předhánět s vymýšlením nových zázračných metod. Většinou je to však spíše špatně než ku prospěchu.

Rozhodli jsme se to změnit. V tomhle kurzu projdeme vše, co je potřeba pro správné nastavení a napsaní tréninkových plánů tak, abyste měli výsledky se svými klienty a díky použitým studiím a ověřeným postupům jste se lépe orientovali v obrovském množství informací.

Tento workshop je určen primárně pro trenéry, ale účastní se také lidi, co chtějí daným věcem více porozumět a zefektivnit si tak trénink.

Tento workshop je jeden z nejkomplexnějších, na který se můžeš u nás a na Slovensku přihlásit. A je tudíž ideální pro všechny, co chtějí patřit mezi top trenéry.

Co je na tomto workshopu nejvýjimečnější je, že tě má naučit si vytvořit nebo zlepšit vlastní systém trénování. Není to prezentace nějaké podle mě nejlepší formy tréninku. Ale naopak naučení všech principů ze základních oblastí programingu, silového tréninku, kondičního tréninku a také psychologické práce jak po teoretické, tak praktické stránce. Tak abyste byli schopní si následně vybrat tu nejlepší metodu pro vaše klienty.

Na workshopu se naučíš, jak správně napsat celý tréninkový plán, udělat si diagnostiku pro správné zvolení cviků, regresí či progresí. To vše jak z pohledu síly, tak ale také kondičky. Jaké jsou energetické systémy, jak s nimi pracovat v různých sportech. Kdy a jaké postupy zvolit. Včetně základu stravování toho, jak určité věci vyhodnocuje náš mozek a jak pracovat se stresem.

Celý víkend bude rozdělený na teoretickou i praktickou část. Tudíž spoustu věcí si vyzkoušíme a odcvičíme.

Stručný přehled témat, které probereme:

– vše důležité kolem periodizace a plánování tréninkového plánu,
– diagnostika, testování a jak určit správné cviky,
– energetické systémy a jak s nimi pracovat,
– praktické procvičení techniky základních cviků, dechových vzorů, – foam rollingu,

– jak sestavit rozcvičku,
– teoretické a praktické informace o středu těla a důležitosti ve sportu,
– unilaterální vs. bilaterální cviky.

Kdo vede seminář?

TOMÁŠ BARTOŠ
Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gymu. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let trénovat normálních lidi, co se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Už od začátku, co jsem se začal živit jako trenér, jsem chtěl patřit k těm dobrým, a tak jsem naprostou většinu svého volného času za posledních 10 let věnoval ustavičnému vzdělávání.

Věřím a stojím si za tím, že nejlepší reklama jsou výsledky lidí, co s vámi trénují. A to je hlavní cíl kurzu. Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na https://barbargym.cz/treneri

Posuň své znalosti a dovednosti silové a kondiční přípravy. Přihlaste se zde –> https://goo.gl/forms/eZVqodCVjfNPlSi03 v případě dotazů piš na info@barbargym.cz

Kdy?

víkend 12. – 13. října 2019
od 9:00 – 18:00

Kde?

Na Špitálsku 7, Praha – Karlín
prostory Barbar gymu

Cena?

do 21.9.2019 zvýhodněná cena 5000 Kč. Poté plná cena 7000 Kč

Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti workshop pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci. Tak aby pro tebe bylo rozhodování o tom zda na workshop jít nebo ne ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky pokud si z kurzu nic nového neodneseš a neposuneš dál.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc. Doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo.

Reference z minulého kurzu

„Byl jsem spokojenej. Dostal jsem od něj víc, než jsem čekal. Ujasnil si některý nejasnosti v programingu a dokázal jsem v některých věcech vystřízlivět.“

„Ano, pro me bylo spoustu veci novych, nejsem trener.“

„Ano velmi, je vidět, že víš o čem mluvíš , jak teoreticky – tak i prakticky. Zároveň mi sedí relativní návaznost příkladů směrem k americkému fotbalu. Zároveň kvituji absenci jistého arogantnějšího typu jednání, které jsem u jiných ,, kapacit ,, zažil.“

2019-02-24T20:43:20+00:00