[10. – 11.10. 2020 9:00 – 18:00] SILOVÝ A KONDIČNÍ WORKSHOP

V dnešní době je na internetu velké množství různých informací. Lidé se snaží předhánět s vymýšlením nových zázračných metod. Většinou je to však spíše špatně než ku prospěchu.

Rozhodli jsme se to změnit. V tomhle kurzu projdeme vše, co je potřeba pro správné nastavení a napsaní tréninkových plánů tak, abyste měli výsledky se svými klienty a díky použitým studiím a ověřeným postupům jste se lépe orientovali v obrovském množství informací.

Tento workshop je určen primárně pro trenéry, ale účastní se také lidi, co chtějí daným věcem více porozumět a zefektivnit si tak trénink.

Tento workshop je jeden z nejkomplexnějších, na který se můžeš u nás a na Slovensku přihlásit. A je tudíž ideální pro všechny, co chtějí patřit mezi top trenéry.

Co je na tomto workshopu nejvýjimečnější je, že tě má naučit si vytvořit nebo zlepšit vlastní systém trénování. Není to prezentace nějaké podle mě nejlepší formy tréninku. Ale naopak naučení všech principů ze základních oblastí programingu, silového tréninku, kondičního tréninku a také psychologické práce jak po teoretické, tak praktické stránce. Tak abyste byli schopní si následně vybrat tu nejlepší metodu pro vaše klienty.

Na workshopu se naučíš, jak správně napsat celý tréninkový plán, udělat si diagnostiku pro správné zvolení cviků, regresí či progresí. To vše jak z pohledu síly, tak ale také kondičky. Jaké jsou energetické systémy, jak s nimi pracovat v různých sportech. Kdy a jaké postupy zvolit. Včetně základu stravování toho, jak určité věci vyhodnocuje náš mozek a jak pracovat se stresem.

Celý víkend bude rozdělený na teoretickou i praktickou část. Tudíž spoustu věcí si vyzkoušíme a odcvičíme.

Stručný přehled hlavních témat, které probereme:

– vše důležité kolem periodizace a plánování tréninkového plánu + vysvětlení skutečného funkčního tréninku,
– diagnostika, testování a jak určit správné cviky a vše co potřebujem znát před prvním tréninkem,
– energetické systémy a jak s nimi pracovat + jaké metody a kdy použít,
– praktické procvičení techniky základních cviků, dechových vzorů, – foam rollingu,

– jak sestavit rozcvičku,
– teoretické a praktické informace o středu těla a důležitosti ve sportu,
– unilaterální vs. bilaterální cviky.

Je pro vás tento workshop vhodný?

Nedělám tento kurz pro to abych si někde honil ego s obrovskou mírou teorie, která je v praxi nepoužitelná anebo ukazoval zázračné metody tréninku. Vše je připravené na to vám pomoci mít lepší a rychlejší výsledky s klienty, a tudíž není tento workshop pro každého.

Tento workshop pro vás není pokud:

  • Jediné, co vás zajímá je sbírání certifikátů. Ano certifikáty mají svůj význam. Je to ukázka klientům nebo i kolegům, že se vzděláváte a snažíte se být co nejlepší trenér. Ale pokud vám jde pouze o co největší seznam ocenění bez dosažení vzdělání jste tu špatně. Plus pro certifikát z toho kurzu je třeba splnit test.
  • Chcete nový ověřený tréninkový plán anebo cool cviky. Dostanete spousty možností, jak pracovat s tréninkem a seznam cviků a možností co použít. Ale dané informace si musíte přebrat a pochopit a následně postupně aplikovat ve své praxi. Nic jako „ready to use“ trénink pro všechny není a ani ho nedostanete. Naopak se dozvíte spousty nových informací a nových cest kudy pokračovat ve vzdělávání.

Tento kurz je pro vás vhodný, pokud chcete být co nejlepší trenér. Děláte tuhle práci, protože vás baví a chcete se vní posouvat dál. Tento kurz je tu od toho vám otevřít a ukázat obrovské množství možností, které se dá použít a funguje bez toho abyste zapadli do ptákovin dnešní moderní doby. Krom teorie budeme věnovat dost času také praktické části.

Kdo vede seminář?

TOMÁŠ BARTOŠ
Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Zároven jsem v posilovně začal trénovat v 11 letech a mám toho tak i sám na sobě hodně vyzkoušené. Patřím mezi „science based“ trenéry. Tedy beru hodně dat ze studií, ale tyto informace kombinují se svojí praxí a na základě toho nepřetržitě upravuji svůj systém trénování.

Věřím a stojím si za tím, že nejlepší reklama jsou výsledky lidí, co s vámi trénují. A to je hlavní cíl kurzu. Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na https://barbargym.cz/treneri

Posuň své znalosti a dovednosti silové a kondiční přípravy. Přihlaste se zde –> https://goo.gl/forms/eZVqodCVjfNPlSi03 v případě dotazů piš na info@barbargym.cz

Kdy?

víkend 10. – 11. října 2020
od 9:00 – 18:00

Kde?

Na Špitálsku 7, Praha – Karlín
prostory Barbar gymu

Cena?

do 21.9.2020 zvýhodněná early-brid cena 5000 Kč. Poté plná cena 7000 Kč

Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti workshop pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci. Tak aby pro tebe bylo rozhodování o tom zda na workshop jít nebo ne ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky pokud si z kurzu nic nového neodneseš a neposuneš dál.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc. Doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo.

Reference z minulého kurzu

„Byl jsem spokojenej. Dostal jsem od něj víc, než jsem čekal. Ujasnil si některý nejasnosti v programingu a dokázal jsem v některých věcech vystřízlivět.“

„Ano, pro me bylo spoustu veci novych, nejsem trener.“

„Ano velmi, je vidět, že víš o čem mluvíš , jak teoreticky – tak i prakticky. Zároveň mi sedí relativní návaznost příkladů směrem k americkému fotbalu. Zároveň kvituji absenci jistého arogantnějšího typu jednání, které jsem u jiných ,, kapacit ,, zažil.“

2019-12-18T11:20:10+01:00