TRéNINKY v barbaru

Celý nový systém tréninků se bude opírat o FMS a Assest and correct, což výrazně zvýší efektivitu tréninku. Především se však toto testování nebude vztahovat pouze pro lidi na individuální trénincích, ale také pro všechny, kteří chodí na skupinové tréninky. Zlepší se a zvýší se tak specifikace tréninků, odstraňování dysbalancí a zdravotních problémů a zvýší se rychlost výsledků a celkově dojde ke zlepšení pohybu. Na skupinovém cvičení tak dostanete servis, který budete těžko hledat i na individuálních trénincích u většiny trenérů jinde.

V našich tréninkách nepoužíváme pouze činky. Ale hlavně základní cviky a váhu vlastního těla s pomůckami jako TRX, Bosu, Valslide, Aquahit, Kettlebell, TheraBandy a mnoho dalších.

Stejně jako jóga u nás probíhá v menším počtu 12 lidí a trvá 75 minut. Tak aby byl čas na individuální přístup a naučení se správného dýchání, poloh apod.

Pokud nemáte ještě vybraného trenéra, potřebujete najít cestu nebo chcete už konečně vyřešit zdravotní problémy? Přijďte si domluvit individuální diagnostiku. Na základě krátkého dotazníku Vám nabídneme buď vyšetření fyzioterapeutem nebo Vás rovnou pošleme k trenérovi, který provede pohybovou diagnostiku a na základě komplexního měření navrhne zcela individuální program a spolupráci.

rank
1

maximálně 1 cvičící na jednoho trenéra

OSOBNÍ TRÉNINK

Co je u nás osobní trénink? Celý čas je věnován jen Vám – od začátku až do konce. Přes všechno úsilí co dáváme do skupinových tréninků. Trénink 1 na 1ho nabízí maximální čas a pozornost na vás. I díky tomu má tento typ tréninku obrovskou výhodu pro lidi co mají víc zdravotních potíží, dávají se do kupy po těžších zraněních, mají dysbalance a velmi špatně fungující střed těla, motorické problémy nebo prostě neradi fungují v kolektivu  Během tréninku je čas a prostor na to dělat různé testy, screening těla a pohybu či konzultovat stravování.

V rámci tréninku 1 na 1ho je konzultace stravování v ceně.

rank
6

maximálně 6 cvičících na jednoho trenéra

FITRANXTM

Tomáš Bartoš je jediný certifikovaný lektor FitRanXTM v České republice. Sotva si tedy testy uděláš jinde než v Barbaru. Přihlas se a přijď ve dnech, kdy budou testy vypsané v rezervačním systému. Začneš na první úrovni – jiná cesta není. Až když ji splníš můžeš zkusit další. A víš co ještě? Hrajeme fér. Když si budeme myslet, že na další level ještě nemáš, dáme ti vědět a nabídneme pomoc zlepšit se.

více o fitranx testech

rank
4

maximálně 4 cvičící na jednoho trenéra

BARBARSKÝ SPECIÁL

Je podle mě nejlepší typ jak trénovat. Vzali jsme všechny výhody ze skupinového cvičení a s tréninků 1 na 1ho a spojili je do hromady. Na tréninku jsou maximálně 4 lidi. Což umožňuje, aby měl každý svůj individuální trénink podle vlastních potřeb a z pohledu trenéra zase byl dostatek času vše sledovat, opravovat a mít jistotu, že technika cviků je v pořádku. K tomu, ale i tak přičteme větší motivaci, kamarádství a další výhody skupinových tréninků. Pokud to srovnáváte s klasickým barbar tréninkem kde se také snažíme o co největší individualizaci tréninku. U barbar tréninku je předem daný koncept a vždy se cvičí celé tělo. Trénink a cviky můžeme sice měnit a přizpůsobovat, ale kvůli většímu počtu lidí se vždy jde, cvičí celé tělo. U tohoto tréninku už na druhých nejste závislí. Tudíž pokud je potřeba trénink může být rozdělený na vršek a spodek nebo silový den a dynamický den plus každý má svůj individuální plán což znamená také svojí periodizaci tréninku.

rank
8

maximálně 8 cvičících na jednoho trenéra

Barbar trénink

Patří mezi největší skupinové hodiny u nás. Na hodině je maximálně 8 nebo 16 lidí. U počtu 16 lidí jsou na tréninku dva trenéři. Tak aby na jednoho trenéra bylo vždy maximálně 8 lidí. Což bereme jako naprosté maximum co se dá stíhat ohlídat z pohledu techniky a zároveň udržet velkou možnost individualizace pro každého cvičence. Systém tréninku na této hodině je unikátní svou skladbou, ne tím, že jsme přišli na nějaké revoluční metody. To už vše vyzkoušeli, objevili jiní. My pouze tyto metody známe a umíme s nimi pracovat a předělali jsme je do systému, který je možný použít pro větší skupinu lidí. To co je jako hlavní nedostatek skupinových hodin jsme minimalizovali. Jedná se tedy o silový a kondiční trénink kde je zahrnuta také periodizace tréninku s velkou možností individualizace. Díky tomu na tyto hodiny může chodit téměř úplně každý začátečníci, pokročilí nebo i lidi po různých zraněních.

Samozřejmě nabízíme individuální řešení pro celé týmy zaměřené přesně na to co potřebují. pro nabídku pište nebo volejte
vyzkoušej první hodinu zdarma na vlastní kůži, zapiš se teď a tady.
Rozkaz