Barbar gym

Příběh Barbar gymu & therapy klikněte zde

ZAČÍNAL JSEM JAKO TRENÉR V KOMERČNÍCH FITKÁCH.

NA TOM NENÍ NIC TAK ZAJÍMAVÉHO. PROBLÉM PRO MĚ BYL V TOM, ŽE VŠEM BYLO JEDNO, JAK CVIČÍTE. DŮLEŽITÉ BYLO, JAK PRODÁVÁTE TRÉNINKY.

A zároveň jsem chtěl dělat typ tréninku, který v komerčních fitkách nebyl možný. A tak než se mořit ve fitku otevřel jsem radši Barbar gym kde jsem si mohl dělat věci po svém a především říkat a prezentovat věci.

Hlavní bod barbaru byl, je a bude silový a kondiční trénink. Nezní to tak krásně jako například v dnešní době tak populární funkční trénink a další spousta cool názvů, které už většinou ani nemají se svým názvem nic společného. Je to však základ z kterého vše vychází. Přesto všechno je až neuvěřitelné kolik lidí v Barbaru pomáháme dávat do kupy ať už po operaci, před operací a všemožných zraněních.

S tím vším přišla i snaha pomáhat co nejvíce lidem. A tak se snažím publikovat různé články, videa a krátké tipy a rady na všech možných sociálních sitích.

A kdo vůbec jsem?

JMENUJI SE TOMÁŠ BARTOŠ

Závodně jsem dělal atletiku, basketbal, v současnosti hraju americký fotbal. Ve volných chvílích jsem se rekreačně věnoval spoustu jiným sportům zejména agresive inline a thajskýmu boxu Průběžně připravuji silové a kondiční tréninky řadě sportovních týmů i jednotlivým sportovcům (SKV Ladies, Prague Black Partners, Prague Harpies, Bobcats Příbram, Yellow Fever). Sportu jsem se věnoval i v USA kde jsem přišel k dalším metodám a jinému pohledu na trénink. Jsem jediným držitelem certifikace FitRanX v Čechách.

Abyste měli představu od jakých lidí a pravidel se ovlivňuje trénink a věci, které se v barbaru dělají. Napíšu vám tady seznam lidí od kterých se učím at už z podoby knih, kurzů, článků, apod. Podotýkám, že se jedná pouze o výčet těch hlavních.

„Nestavím na domněnkách. Všechno mám tvrdě vydřené a vyzkoušené. A jak řekl Sokrates: „Vím, že nic nevím.“

„Nestavím na domněnkách. Všechno mám tvrdě vydřené a vyzkoušené. A jak řekl Sokrates: „Vím, že nic nevím.“

Silový a kondiční trénink: Joe Defranco, Jim Smith, Joel Jamison, Jim Wendler, Dave Tate, Mark Bell, Tony Gentilcore, Andy Boldon, Tim Ferris, Jason Ferruggia, Vladimir Zatsiorsky, Yuri Verkhoshansky, Dr. Mel Siff,Pavel Tsatsouline, Charlie Francis, Mike Boyle, Dan John, Diane Fu, Brian Macakenzie, Nick Tumminello, Team Juggernaut, Christian Thibaudeau, Brian Carroll, Adam Bornstein, Bret Contreras, Charles Poliquin, , Chad Waterbury, Mark Rippetoe, Joe Dowdell, Tudor Bompa, Leonid Matveyev, Vladimir Issurin, Louie Simmons

Rehabilitační a nápravné cvičení: Gray Cook, Janda, Kolář, Dean Somerset, Eric Cressey, Bill Hartman, Mike Robertson, Kelly Starett, Thomas W. Myers, Rick Kaselj, Mike Reinold, Stuart Mcgill, Sahrmann, Panjabi

Stravování: Mike Russel PhD, Dr. John Berrardi (a celý tým Precious Nutrition), Brian St. Pierre, Dr. Jade Teta, Brad Jon Schoenfeld, Alan Albert Aragon, Tom Venuto

Barbar gym & therapy

img_0497 img_0652

Myšlenka komplexního sportovního centra se zrodila čistě náhodou. Místo dvou lidí (Jakuba Hybše a Tomáše Bartoše), dvou míst, dvou přístupů a dvou gymů se zrodil nápad tohle vše spojit pod jednu střechu. Spojit již existující silový a kondiční barbar se speciálním zdravotně-terapeutickým přístupem. Vytvořit prostor, kde by nejenom sportovec, ale každý, kdo o to stojí, dostal zcela komplexní služby a to všechno nekomerčním způsobem. Zcela privátní místo je určeno pro ty, kteří mají zájem o kvalitu služeb. Síla spočívá ve znalostech, profesionálním přístupu, neustálém vzdělávání a jak jsme již psali na začátku, ve spojení dvou myšlenek, které se vzájemně doplňují.

V Barbar gym and Therapy najdete osobní trenéry, pohybové specialisty, fyzioterapeuty, maséry, skupinové lektory a další. Můžete tak projít od úvodní pohybové diagnostiky přes fyzioterapeutické vyšetření až po speciální sportovní trénink a individuální program. To vše doplňuje relax v podobě klasických i speciálních masáží a sauny. Uzavřeným místem myslíme to, že v gymu budete narážet vždy jen na lidi, kteří cvičí s ostatními trenéry pod jejich vedením. Nestane se Vám tak, že přijdete do přeplněné posilovny, kde je hlava na hlavě a ještě si tam lidé dělají, co chtějí.

A kdo všechno může nový gym navštívit? Úplně každý. Stačí si vybrat jednu z nabízených variant. Tím, že jde o uzavřený gym, probíhá všechna spolupráce přes registraci a rezervační systém. Ať už půjdete k trenérovi, fyzioterapeutovi nebo na masáž, stanete součástí komunity barbarů. Neodmítneme Vás. A z čeho konkrétně vybírat?

 

Upiš se tady