O BARBARU 2018-09-18T00:44:32+00:00

O BARBARU

Hněv, nespokojenost a vzdor

Započali jsme boj proti „Římské říši“.

Boj proti nesmyslům a zbytečnostem moderního fitness světa.

Chceme lidem pomoci dosáhnout funkčního těla na celý život

Rozvíjíme sílu i mobilitu. Dbáme na přirozené stravování, odpočinek a rehabilitaci. Učíme se, sdílíme a aplikujeme pouze osvědčené praktiky.

Nepředvádíme se. Každý makáme na sobě. Žádné vyumělkované stroje, pouze vlastní váha a pomocné závaží. Důležitá je pro nás prevence.

Pomáháme lidem se zraněním k pohybu. Každý z nás je osoba s cíli a potřebami. Nemáme přeplněné prostory, cvičíme v uzavřených gymech ve skupinách nebo sami pod dohledem osobního trenéra.

Kdo je Barbar?

Barbar je tvůj soused, tvůj kamarád nebo kolegyně z práce. Je to každý, kdo chce dobře vypadající silné tělo po celý život, a kdo se chce vyhnout nemocem, zdravotním komplikacím a bláznivým radám moderního světa cvičení.

CHCI BÝT BARBAR

Tomáš Bartoš

Komerční fitness, horda strojů, nesmyslné dietní balíčky a co nejvíce prodaných hodin zákazníkům. To byl můj začátek. Nestydíme se za to. Ve vývoji každého trenéra je okamžik, kdy si tímto projde. Jestli setrvá, nebo řekne a dost (!), je na něm. Odvrátil jsem se od komerčního přístupu a založil Barbar gym s cílem pomoci lidem dosáhnout funkčního těla na celý život.

Chci trénovat podle funkčních a osvědčených metod. Chci šířit pouze fakta podložená studiemi a vlastními zkušenostmi. Chci přistupovat ke každému osobně a pomoci mu dosáhnout jeho cílů.

Jsem barbar